Oprócz obłędnego garnituru, przyszły Pan Młody, musi pomyśleć o dodatkach. Skupimy si na tych dedykowanych pod szyję mężczyzny. Mamy kilka różnych opcji, które mogą być w swojej prostocie bardzo różne.

W każdym dobrym sklepie z garniturami, znaleźć możemy szeroką gamę dodatków dla mężczyzn. Bardzo dobrym wyjściem, jest przymierzenie wszystkich proponowanych elementów i przekonanie się, co najlepiej do nas pasuje i w czym najlepiej się czujemy. Zazwyczaj dodatki pary młodej, dobierane są tak, by pasowały do siebie wzajemnie. W razie wątpliwości, można skorzystać z usług obsługi sklepów, która powinna być specjalnie wyszkolona i obyta w najnowszych trendach ślubnych.

Pierwsza propozycja, to standardowy, klasyczny i ponadczasowy krawat. Na rynku jesteśmy w stanie znaleźć wiele wzorów, kształtów, kolorów i długości. Pojawiają się krawaty szerokie, węższe i coraz bardziej popularne bardzo wąskie. Dla spokojniejszych Panów, proponujemy kolory stonowane, natomiast dla dodania nuty ekstrawagancji można wybrać w wyraziste wzory, np. bardzo modne w tym sezonie motywy kwiatowe.

Drugą prezentowana opcją, będzie oczywiście muszka. Coraz częściej wybierana przez Panów w sklepach dostępnych na ModneWesele.com, jako wykończenie ślubnego wizerunku. Istnieje wiele kształtów i kolorów – najmodniejsze w tym sezonie są kolory wyraziste, takie jak głęboka czerwień, chabrowy. Pamiętajmy jednak, by dobrać nasze dodatki tak, by pasowały do dodatków, które wybrała nasza przyszła żona.

Niezbyt popularnym w Polsce, natomiast cieszące się uznaniem w Wielkie Brytanii, są też muszniki. Połączenie szerokiego krawata, z wiązaniem muszki. Należy jednak pamiętać, że zawiązanie takiego dodatku może być problematyczne, można więc wybrać opcję gotową, z która nie trzeba się męczyć w dniu ślubu.

Kameralny ślub w naturalnym, romantycznym stylu? Nic prostszego, nonszalancko wyglądać będzie po prostu rozpięta koszula, bez zbędnych dodatków. Stylizacja ta sprawdza się w przypadku ślubów na świeżym powietrzu, o luźnym klimacie.