Niestety, jeśli niski wzrost został zamknięty ze względu na nasz wiek, ćwiczenia nie mają wpływu na tempo wzrostu. Ale jeśli lubisz pływanie, jazda na rowerze, bieganie, czy joga, wśród innych sportów, przestał rosnąć, ćwiczenia w połączeniu z odpowiednią dietą i prawidłowego snu powinno pomóc rozwijać. Robi odcinków ma pewne pozytywne skutki. Istnieje mnóstwo”urosnąć” ćwiczeń w Internecie, które twierdzą, że pomaga się rozwijać.

Jak wspomniano powyżej, po talerze wzrostowe zostały zamknięte, nie będzie urosnąć. W związku z tym, nie ma żadnych dowodów naukowych sugerujących można urosnąć przez rozciąganie. Rozciąganie może poprawić swoją postawę, którą można wyolbrzymiania jak wysoki jesteś – lub de-podkreślić, jak mały jesteś – ale nie można dodać cali do ramki.

Rolling ramiona lub kuląc się może rzeczywiście wpłynąć na skrzywienie kręgosłupa rozwijającego się (a nie w dobrym tego słowa znaczeniu). Trzymaj ramiona do tyłu, brodę wysoko i biodra nad swoimi stopami. Spacer z celów i starają się siedzieć prosto, gdy jesteś w fotelach. Nawet jeśli nie jesteś rzeczywiście coraz wyższe, dobra postawa sprawi, że będziesz wyglądać wyższy.