Jeśli chodzi o inwestycje mieszkaniowe w naszym kraju z roku na rok realizuje się ich coraz więcej i widać, że rynek nieruchomości w Polsce na nowo może się rozwijać. Szczególne zainteresowanie budzą oczywiście nowe mieszkania na terenie dużych miast. To właśnie tam koncentruje się życie mieszkańców Polski. W szczególności do dużych miast przenoszą się osoby młode a to sprawia, że zainteresowanie mieszkaniami tam również będzie systematycznie rosło. Widać doskonale, że z roku na rok inwestycje w miastach takich jak Kraków, Wrocław, Warszawa czy Poznań sprzedają się coraz lepiej. Można także zauważyć, że sporym zainteresowaniem cieszą się obecnie inwestycje w mieszkania nawet mimo tego, że w wielu przypadkach ceny mieszkań obecnie rosną to i tak mogą się one sprzedawać bardzo dobrze.

 

Mieszkania w Warszawie – gdzie sprzedają się najlepiej?

Warszawa to rynek specyficzny, jeśli chodzi o mieszkania co jest bezpośrednio związane z tym, że funkcjonuje tam metro jako istotny środek komunikacji miejskiej. W ten sposób każdy kto szuka mieszkania interesuje się przede wszystkim nieruchomościami realizowanymi w okolicach linii metra. Obecnie właśnie zainteresowanie zaczynają wzbudzać nieruchomości, które powstawać będą w okolicy II linii metra, która jest w trakcie budowy. Tereny tam lokalizowane są bardzo atrakcyjne dla deweloperów, ponieważ nadal mamy tam wiele miejsc, które mogą budzić zainteresowanie. Przede wszystkim chodzi o Targówek i Bemowo. I to właśnie o Bemowie chcemy powiedzieć, od strony Lewobrzeżnej Warszawy to właśnie tam kończyć się będzie II linia metra i w okolicy powstają liczne nowe nieruchomości.

 

Wybierz Lazurową

Jedną z nich będzie inwestycja mieszkaniowa Lazurowa 168, która jest tworzona przez dewelopera Dan Investments Polska. To firma, która ma na swoim koncie rzeczywiście wiele inwestycji w Warszawie i tworzone przez tą firmę mieszkania najczęściej są pozytywnie oceniane przez mieszkańców. Dlatego rzeczywiście warto się tą nieruchomością zainteresować. Jeśli chodzi o tą nową inwestycję będą tam mieszkania między 31 a 68 metrów kwadratowych i będą miały od 1 do 3 pokoi. Układ ma być atrakcyjny, funkcjonalny, tak by każdy przyszły mieszkaniec cieszył się zadowalającym komfortem, gdy wybierze tą inwestycję. Pod budynkiem będzie się znajdował parking podziemny natomiast w samym budynku 122 mieszkania. Wszystko zostanie zamknięte w bryle, która będzie miała 7 kondygnacji na dobrze przygotowanym i ogrodzonym terenie, dlatego stworzona nieruchomość charakteryzować się będzie bezpieczeństwem i komfortem dla mieszkańców. Jeśli więc szukacie mieszkania, które będzie wyjątkowe, spełni Wasze oczekiwania na pewno warto się zainteresować propozycją przygotowywaną przez Dan Investments Polska.

Lazurowa na pewno będzie tą ulicą, gdzie atrakcyjnych nieruchomości będzie coraz więcej, dlatego można się liczyć z tym, że będzie rosła ich cena, a jednocześnie będzie można również mówić o tym, że otoczenie naszego przyszłego mieszkania będzie komfortowe, nie będzie tam tak zwanego szemranego towarzystwa.