Lekarze i pacjenci zdają sobie sprawę, że większość chorób przewlekłych, jest złożonym problemem i zanim zalecone zostanie właściwe leczenie, należy najpierw zrozumieć przyczyny patologii i dopiero usunąć je, jednocześnie przywracając pracę narządów i układów. Wszyscy na pewno wiedzą że, nie jest to kwestią kilku minut, ale systematycznym, zintegrowanym działaniem.

Terapia biorezonansowa podobnie jak terapia medycyny konwencjonalnej osiąga pożądane wyniki tylko wtedy, gdy jest prawidłowo stosowana. Zawsze wskazane jest, aby taką kurację przeprowadzać pod okiem eksperta w dziedzinie biorezonansu, jeżeli nie można pozwolić sobie na kontakt osobisty, często istnieje możliwość komunikowania się ze specjalistami poprzez Internet.

W przypadku, gdy lekarze przeprowadzili diagnostykę i nie mogą zaproponować skutecznego leczenia, warto wesprzeć powrót do zdrowia medycyną niekonwencjonalną taka jak terapia biorezonansowa. Jeżeli leki nie przynoszą wyzdrowienia lub chorzy boją się zastrzyków a procedury medyczne są bolesne, omawiana kuracja może okazać się prawdziwym wybawieniem dla wielu cierpiących ludzi.

Biorezonans – oszustwo czy prawda?

Wiele osób na pewno słyszało, że każdy emituje wibracje elektromagnetyczne. Co więcej, każdy organ, komórka i układ, ma swoją własną częstotliwość drgań, właściwą tylko dla siebie.

Jeśli narząd zachoruje, powstająca patologia zaczyna promieniować swoimi własnymi drganiami, które są w konflikcie z naturalnymi wibracjami narządu. Należy również wziąć pod uwagę, że wszystkie wibracje zdrowego organizmu są synchroniczne i harmonijne, jeśli nagle dochodzi do zaburzeń i zmian chorobowych częstotliwość drgań staje się nieprawidłowa.

Tak, więc, aby wyleczyć narząd lub chorobę całego ciała, wystarczy dostosować go do wahań prawidłowej częstotliwości i zagłuszyć niezdrowe, czyli błędne sygnały. W tym celu istnieje metoda terapii biorezonansowej.

Istnieją dwie główne metody oddziaływania na ciało

W leczeniu pierwszą metodą charakterystyka fal elektromagnetycznych własnego ciała jest odczytywana za pomocą specjalnego urządzenia. Następnie urządzenie przetwarza je i oddziela sygnały błędne od prawidłowych, które są wysyłane z powrotem do ciała, a tak zwana zdrowa częstotliwość drgań wzmacnia się, a nieprawidłowa słabnie.

Druga metoda polega na oddziaływaniu na ciało sygnałów o pewnej częstotliwości, które emitują specjalne generatory pól elektrycznych lub magnetycznych. Sygnały te, będąc wystarczająco słabe, powodują dość silną reakcję ciała, w wyniku, czego zaczynają działać w prawidłowym trybie. Ta metoda nazywa się egzogenna (pozaustrojowa).

Urządzeń wykorzystujących metodę biorezonansu jest teraz całkiem sporo. Terapia biorezonansowa jest uznawana, jako nowa, unikalna, bez przeciwwskazań i możliwa do leczenia praktycznie wszystkich chorób.

Każdy planując podjęcie terapii biorezonansowej musi mieć świadomość, że cudów nie ma, istnieją różne metody leczenia organizmu i w przypadku, gdy jedna z nich zawodzi, można skorzystać z innej, która może wspomóc organizm w walce z chorobą. Pierwszym zadaniem wspomnianej terapii jest poznanie przyczyn problemu zdrowotnego, urządzenie do biorezonansu posiada specjalne programy do rozpoznawania wielu dolegliwości układowych, bateryjnych czy alergicznych.

Warto wiedzieć, że terapia nie skupia się tylko na niwelowaniu przykrych objawów chorobowych, ona dociera do sedna problemu zdrowotnego i usuwa go bezinwazyjnie. Specjaliści nie namawiają pacjentów na rezygnację z leczenia konwencjonalnego i odstawienia przyjmowanych leków, oni pomagają ludziom zrozumieć podłoże swoich schorzeń. Po przeprowadzonej sesji biorezonansowej zalecają, aby skonsultować się ze swoim lekarzem rodzinnym w celu przeprowadzenia badań i stwierdzenia obecnego stanu zdrowia. Pomoże to lekarzowi zmodyfikować dawkę leków, ponieważ może okazać się, że obecnie przyjmowana jest już za wysoka.

Z powyższych stwierdzeń jasno wynika, że terapia biorezonansowa nie jest oszustwem, jest ona alternatywą dla dokładniejszej diagnostyki i wspierania organizmu do walki z chorobami.

Artykuł napisany przy pomocy serwisu: BIOANNA/